Poszukiwana Rodzina

:: Offtop :: Offtop :: Poszukiwani

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Poszukiwana Rodzina

Pisanie by Kamira on Czw Maj 10, 2012 5:31 pm

Jeśli szukasz brata, siostry, babki, ciotki, wnuka, matki, wujka, czy kogokolwiek innego kogo będziesz mógł nazwać rodziną ten temat jest dla ciebie stworzony. Aby uniknąć chaosu po umieszczeniu ogłoszenia osoby chętne zgłaszają się na PW do poszukującego. Ten, gdy znajdzie odpowiedniego kandydata edytuje swój post w tym temacie dopisując na dole "NIEAKTUALNE" co będzie sygnałem dla innych, by zaprzestać zgłaszania się.
Dobrze by też było, gdyby wasze ogłoszenia byście precyzowali swoje ogłoszenia - umożliwi wam to późniejszego rozczarowania, a innym nieprzyjemnego uczucia wywodzącego się z faktu, że zawiedli czyjeś oczekiwania.
Kamira
Członek Samorządu
Skarbnik

Liczba postów : 86
Pochodzenie : Jeju

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Poszukiwana Rodzina

Pisanie by Cantarella on Sob Maj 12, 2012 2:26 pm

Poszukuję brata bliźniaka!

Imię: Shin Jin Kyung
Pseudonim: Dowolny, może być on nawet jego nickiem, nie mam nic przeciw.
Rodzina: Shin Jin Kyong (Cantarella) - siostra bliźniaczka.
Pochodzenie: Jeju, ale podobnie jak Jin Kyong, Jin Kyung jest Samotnym Wędrowcem.
Wygląd: Dowolny.
Charakter: Dowolny. Może być wredny, przerażająco miły, radosny, zamknięty w sobie czy co tam chcecie. Należy jedynie pamiętać, że jego siostra bliźniaczka jest dla niego ważniejsza nawet niż rodzice. Oczywiście działa to w obie strony. I choć między rodzeństwem zachodzą spory to większość z nich ma podłoże czysto żartobliwie i nie raz rozumieją się bez słów. Potrafią też wyczuć kiedy drugie ma zły humor, a nawet mają złe przeczucia w momencie, gdy drugie z nich znajdzie się w niebezpieczeństwie. Ach te bliźniacze cechy.

Jin Kyung jest uczniem szkoły Reeves!
I nie musicie się do mnie zgłaszać na PW pytając, czy możecie nim być. Chcecie - rejestrujcie się, a potem po prostu się ze mną skontaktujcie przez PW to ustali się resztę szczegółów. To tak bardziej w stronę gości, żeby nie musieli się specjalnie rejestrować na forum to mogą od razu zarejestrować się jako mój brat~. Będę szczęśliwa.

Aktualne.

Mowa || Myśli || Dziwny Głos

There’s no more, no more justice
The world surrenders to money
In the shadows of the powerful,
The weak are dying.

Galeria: 1.
Cantarella
Uczennica

Liczba postów : 11
Pochodzenie : Samotny Wędrowiec (Jeju).

Zobacz profil autora