Magia - jak to z nią jest?

Go down

Magia - jak to z nią jest? Empty Magia - jak to z nią jest?

Pisanie by Ranthir on Czw Maj 10, 2012 5:17 pm

Magia - jak to z nią jest? O9h652

Każdy uczeń uczy się magii dopiero w szkole co nie zmienia jednak faktu, że pewne podstawy mógł nabywać już wcześniej. Są to jednak podstawy, więc wszelkiego rodzaju walki z przeciwnikami, czy demonami możecie sobie na początku odpuścić, jeśli nie chcecie by wasza postać straciła życie. To tak jakby postawić małe dziecko obwinięte czerwoną płachtą naprzeciwko wielkiego, rozwścieczonego byka.
Wraz z rozwojem wasze umiejętności będą się jednak zwiększać, a dokładniejsze opisy tego co możecie wykonać będą wam przekazywali nauczyciele. Każdy ma również obowiązek prowadzenia spisu osób, które nauczyły się danych zaklęć i przesyłania ich do Administratora, dlatego żaden uczeń nie musi się martwić, że któraś z jego umiejętności zaginie, gdyż w każdej chwili będzie mógł mieć do niej dostęp.

Co zatem możecie robić na początku?
Podstawowe rzeczy, które kojarzone były raczej z fałszywymi magikami na targach. Bardzo drobna deformacja obrazu (np. zmienienie wyglądu karty), przyspieszenie wzrostu drobnej rośliny, przywołanie małego ognika wielkości kciuka, który oświetli wam drogę. Prosimy jednak nie przesadzać i wszelkie efektowne sztuczki zachować na potem, kiedy już nauczycie się ich na lekcjach. Dzięki temu wcielimy w życie ciągły rozwój i wszystko będzie o wiele ciekawsze.
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach