Rangi Początkowe, oraz Zdobywanie Profesji.

Go down

Rangi Początkowe, oraz Zdobywanie Profesji. Empty Rangi Początkowe, oraz Zdobywanie Profesji.

Pisanie by Ranthir on Czw Maj 10, 2012 5:19 pm

Rangi Początkowe, oraz Zdobywanie Profesji. 2v2h8k8

Można je nazwać czymś w rodzaju wstępu do naszego skromnego i zniszczonego świata. W końcu nikt nie rodzi się genialnym i wszechwiedzącym Egzorcystą, czy Zaklinaczem Bestii. Każdy z nas jest 'czysty', a pozycje musi zdobywać trudząc się podobnie jak i inni - nieważnym pozostaje fakt, czy jest on starszy, czy młodszy. Wprowadzana wiedza jest bowiem czymś zupełnie nowym, a jednocześnie nie jest ogólnodostępna, więc nie każdy zyska szansę zostania jednym ze Śpiewaków.

Istnieją tylko dwie drogi zdobycia jednej z pięciu unikalnych pozycji (Egzorcysty, Zaklinacza Bestii, Uzdrowiciela, Technika i Śpiewaka):
- Pierwszą z nich jest dostanie się do szkoły Reeves, gdzie delikwentowi przydzielony zostanie jeden prywatny nauczyciel skupiający się bezpośrednio na jego przyszłej profesji (Mistrz Gry, bądź wyznaczona osoba), oraz nauczyciele nauczający wiedzy ogólnej (wybrani gracze - Nauczyciele).
- Drugą drogą przeznaczoną głównie dla tych, którzy przekroczyli granicę wieku uczęszczania do szkoły jest znalezienie osoby, która osiągnęła już szczyt wybranej profesji i poproszenie ją o przewodnictwo i szkolenie. (Całkowita gra usera z userem, jedynie od czasu do czasu kontrolowana przez Mistrza Gry)

Profesje tworzone przez usera:
- W przypadku unikalnych profesji jej osiąganie jest rozgrywane z pomocą Mistrza Gry (Droga pierwsza). Gdy taka osoba osiągnie szczyt profesji, może przekazywać ją innym czyniąc z nich swoich podopiecznych (Droga druga).


Rangi podstawowe wybierane są na samym początku i nie charakteryzują się niczym specjalnym, ich 'nosiciele' nie są też powoływani do żadnych zadań o zabarwieniu nadnaturalnym.

- Mieszkaniec - to osoba w dowolnym wieku zamieszkująca jedno z miast.
- Uczeń/Uczennica - to osoba w wieku 15 - 20 lat uczęszczająca do szkoły Reeves.

Jeśli Mieszkaniec jest w odpowiednim wieku również może złożyć podanie do szkoły, które zostanie rozpatrzone przez Dyrektora. Wyjątków w postaci przyjmowania do szkoły osób starszych, bądź młodszych niż wymagane się nie przewiduje.
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach