Poszukiwanie ogólne

 :: Offtop :: Offtop :: Poszukiwani

Go down

Poszukiwanie ogólne Empty Poszukiwanie ogólne

Pisanie by Kamira on Czw Maj 10, 2012 5:34 pm

Przyjaciel, odwieczny wróg, współlokator, sługa, a może ktoś kto będzie mógł sprawować nad tobą władzę i wydawać ci rozkazy?
Jeśli potrzebujesz jednego z nich śmiało pisz w tym dziale i pamiętaj o sprecyzowaniu swoich potrzeb, oraz o tym, by w razie zainteresowania się ofertą pisać na PW unikając zaśmiecenia tematu. Po znalezieniu usera dopisujecie pod swoim postem "NIEAKTUALNE". Uprasza się również o nie szukanie sobie w ten sposób partnerów. Nie możemy was co prawda do tego zmusić, ale chyba się zgodzicie, że lepiej kogoś poznać na fabule niż decydować na ślepo?
Kamira
Kamira
Członek Samorządu
Skarbnik

Liczba postów : 86
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Jeju

Powrót do góry Go down

Poszukiwanie ogólne Empty Re: Poszukiwanie ogólne

Pisanie by Cantarella on Sob Maj 12, 2012 2:26 pm

Ponownie się zgłoszę.

Poszukuję osoby, która byłaby przyjaciółką, bądź przyjacielem Cantarelli z dzieciństwa, choć zna ją pod jej prawdziwym imieniem - Jin Kyong. Moja postać mieszkała na wyspie do 13 roku życia, więc nie mogła się trzymać tylko i wyłącznie ze swoim bratem bliźniakiem...
Jak już mówiłam płeć jest mi całkowicie obojętna, jej pochodzenie musi być jednak z Jeju (ewentualnie Samotny Wędrowiec, który kiedyś tam mieszkał - tak jak Cantarella). Miło by było gdyby była to osoba radosna, otwarta i dosłownie rzucająca się na zamkniętą w sobie Jin Kyong próbując ją zapoznać ze wszystkimi wokół. Ale to tylko taki dodatek, ciche osoby też się mogą zgłaszać.

Aktualne.

Przyda się też jakiś inny przelotny, ale bardzo dobry znajomy, którego mogła poznać na innej wyspie. W końcu podróżowała przez dwa lata po wszystkich miejscach jakie tylko jej wpadły do głowy. Tutaj już całkowita dowolność co do wszystkiego. Dziewczynę zna już jako Cantarella. Miał też okazję poznać jej brata bliźniaka, ale to taki szczegół.

Aktualne.

_________________
Poszukiwanie ogólne Wa1qfrPoszukiwanie ogólne 212a95Poszukiwanie ogólne Vo1ilc

Mowa || Myśli || Dziwny Głos

There’s no more, no more justice
The world surrenders to money
In the shadows of the powerful,
The weak are dying.

Galeria: 1.
Cantarella
Cantarella
Uczennica

Liczba postów : 11
Join date : 12/05/2012
Pochodzenie : Samotny Wędrowiec (Jeju).

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Offtop :: Offtop :: Poszukiwani

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach