Most

 ::  :: Wieże Mieszkalne

Go down

Most       Empty Most

Pisanie by Kamira on Czw Maj 10, 2012 6:08 pm

Most       34rbqxv
Tytułowy most jest swego rodzaju przejściem łączącym Czerwoną i Niebieską wieżę. Dzięki temu zarówno chłopakom, jak i dziewczynom o wiele łatwiej jest się ze sobą kontaktować i spotykać, bez potrzeby schodzenia na dół, by dojść do drugiej z wież - chociaż znajdą się i tacy, którzy wolą to zrobić choćby ze względu na lęk wysokości, albo po prostu mieszkają na niższym poziomie. Most bowiem umieszczony jest w wyższych partiach wież, chociaż nie można nazwać ich szczytem, ale też i połową.
Projektowali go technicy z wysp Seoulu, a dodatkowo wzmacniany jest on przez magię, dzięki czemu nie ma najmniejszych szans, by się rozpadł nawet podczas bójki uczniów. Na dobrą sprawę nazywanie go mostem nie jest do końca poprawne, gdyż bardziej przypomina on tunel - z olbrzymimi szybami. Są tu nawet parapety, na których uczniowie mogą usiąść podziwiając tereny szkoły, a wielu szkolnych artystów wykorzystuje to miejsce do rysowania swoich obrazów.
Żeby pogodzić nieco technikę z naturą, uczniowie, a również mieszkańcy Jeju podrzucili Nauczycielom parę ozdobnych roślin ze swojej wyspy, które rosną po wewnętrznej stronie.
Kamira
Kamira
Członek Samorządu
Skarbnik

Liczba postów : 86
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Jeju

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 ::  :: Wieże Mieszkalne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach