Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Panujące Zasady

 :: START :: Zasady

Go down

Panujące Zasady Empty Panujące Zasady

Pisanie by Ranthir Czw Maj 10, 2012 4:48 pm

Regulamin Forum

1. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu wiąże się z upomnieniem, ostrzeżeniem, bądź zbanowaniem.
2. Nieznajomość regulaminu, nie zwalnia z przestrzegania jego zasad!
3. Administrator jest osobą, z którą się nie kłócicie. Z nią polemizujecie, konwersujecie mając wzgląd na to, że tworzył to forum i raczej wie najlepiej o panujących na nim zasadach, ale nadal jest człowiekiem i ma prawo do błędu.
4. Każdy użytkownik ma obowiązek zachowania kultury osobistej. Do innych odnosimy się z szacunkiem nie obrażając jego osoby, ani jego rodziny. Z bezsensownych, chamskich kłótni będą wyciągane konsekwencje na podstawie punktu pierwszego. Prywatne problemy przenoście w inne miejsce nie wplątując w to innych.
5. Powyższy punkt dotyczy waszych postaci tylko połowicznie - nie macie w końcu obowiązku lubienia każdego, ale przeklinanie nie jest uznawane za pokaz dobrych manier, co w szkole Reeves może być dość mocno przestrzegane przez tutejszych nauczycieli.
6. Jako, że wszelkiego rodzaju związki są czymś naturalnym uprasza się by wszelkie stosunki pomiędzy swoimi postaciami odbywały się w pokoju, który jest w końcu miejscem prywatnym. Mimo wszystko przed rejestrowaniem się tu wyłącznie w celach pisania treści seksualnych lepiej spójrzcie jaka jest fabuła, tym bardziej że według niej ludzie raczej nie mają takich priorytetów jak "kto zaliczy więcej dziewczyn/chłopaków".
7. Treści obrażające inny rasy etniczne, religie, kultury, a także głoszące hitlerowskie i im podobne poglądy nie są mile widziane - zachowajcie je dla siebie.

Regulamin Postaci

1. Nick jest imieniem, pseudonimem bądź imieniem i nazwiskiem waszej postaci.
2. Wszelkie postaci, których nicki będą zawierały liczby, czy bezsensowne znaki będą usuwane.
a) Przykład niedopuszczalnego nicku: maru$$1354, monia+lovela$
3. Maksymalna szerokość avatarów wynosi 280 pikseli. Górna granica wysokości to 460 pikseli.
4. Avatary powinny przedstawiać postaci rysowane w stylu mangi/anime.
5. Nie ma ograniczenia co do długości i szerokości podpisu, ale pamiętajcie, że nie gracie tu sami, a rozciągnięte forum wcale nie jest ładne. Dlatego jeśli zobaczycie, że wasz podpis został skrócony i zmniejszony to nie jest to błąd systemu, ale interwencja Administratora. Wcześniej da on wam jednak upomnienie, abyście mogli zmienić to sami.
6. Wymaga się pisania ładnych, składnych i rozwiniętych postów, dlatego wszelkim jedno, dwuzdaniowcom mówimy kulturalne "dziękujemy".
7. Jeśli masz dysleksję staraj się używać przeglądarki, która poprawi twoje błędy.
8. Żaden charakter postaci nie zostanie wam narzucony, ale opisując go bierzcie pod uwagę to z jakiego miasta pochodzicie, oraz sposób wychowywania, czy trybu życia tamtejszych mieszkańców.
9. Posty powinny być pisane w trzeciej osobie liczby pojedynczej.
10. Z góry uprzedzamy, że każda postać może zginąć! Więcej informacji w tym temacie.
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: START :: Zasady

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach