Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zgłoszenia do pokoi

2 posters

Go down

Zgłoszenia do pokoi Empty Zgłoszenia do pokoi

Pisanie by Ranthir Czw Maj 10, 2012 7:27 pm

Pokoje są dwu-osobowe, dlatego każdy kto chce mieć własny kąt powinien zgłosić się w tym temacie. Wasz wysiłek polega tylko i wyłącznie na napisaniu w tym temacie 'Poszukuję wolnego pokoju'. Mistrz Gry, bądź jeden z Administratorów zaraz was odpowiednio przydzielą. Jeśli oczywiście macie jakieś specjalne życzenia (np. chcecie być w pokoju z konkretną osobą, albo zająć konkretny numer jeśli jest on wolny na liście) możecie to uwzględnić w swoim poście.

Pokój 1: -; -
Pokój 2: Kane Faust (Sin); -
Pokój 3: -; -
Pokój 4: -; -
Pokój 5: -; -
Pokój 6: Fritz Alexander; Tou Aestro
Pokój 7: -; -
Pokój 8: -; -
Pokój 9: -; -
Pokój 10: -; -
Pokój 11: -; -
Pokój 12: -; -
Pokój 13: Kim Byunhun (Ranthir); Choi Junsu (Huink)


Ostatnio zmieniony przez Ranthir dnia Nie Maj 13, 2012 11:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Zgłoszenia do pokoi Empty Re: Zgłoszenia do pokoi

Pisanie by Sin Sob Maj 12, 2012 11:29 am

No więc, mój osobnik również poszukuje swojego kąta. Towarzystwo bądź nie, na wszystko się zgodzę. Numer obojętny, jednak osobnik który by został dokwaterowany do Sina musi być pewien tego, że czasem coś może przysłowiowo "łupnąć" w środku nocy, jak mojej postaci będzie się nudzić i zajmie się eksperymentowaniem z chemikaliami... No i też powinien być ostrożny by nie pić wszystkiego co będzie w pokoju, bo przypadkiem zamiast wody napiłby się wybielacza, albo coś. No i ogółem niech będzie ostrożny, bo nigdy nie wiadomo co strzeli do głowy schizofrenicznemu chemikowi takiemu jak Sin...
Sin
Sin
Uczeń
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 34
Join date : 11/05/2012
Pochodzenie : Donghae

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach