Cantarella

 :: START :: Podania

Go down

Cantarella Empty Cantarella

Pisanie by Cantarella on Sob Maj 12, 2012 2:54 pm

Imię: Jin Kyong
Nazwisko: Shin
Rodzina: Brat bliźniak Jin Kyung, obecnie nie ma z nim jednak kontaktu. Być może podobnie jak ona postanowi przybyć do Reevesa? Ich drogi rozeszły się jednak parę miesięcy wcześniej. Rozstanie to jest jednym z powodów zamknięcia się w sobie Jin Kyong.
Pochodzenie: Jin Kyong, podobnie jak jej brat Jin Kyung pochodzi z wyspy Jeju, lecz wybrała życie Samotnego Wędrowca.

Wiek: 15 lat;
Wzrost: 173 centymetry;
Waga: 48 kilogramów.

Wybrana Profesja: Śpiewak.
Mocne Strony:
- Bardzo dobrze i szybko się uczy, dlatego nowe rzeczy sprawiają jej o wiele mniej problemów niż innym uczniom;
- Kocha czytać książki, jest od nich uzależniona;
- Świetnie dogaduje się ze zwierzętami, a opieka nad roślinami nie sprawia jej najmniejszego problemu;
- Nie potrafi żyć bez śpiewania i gry na skrzypcach, uwielbia uczyć się grac na przeróżnych instrumentach (od gitary, poprzez fortepian, po perkusję).
- Dobrze orientuje się w terenie;
Słabe Strony:
- Bardzo często zdarza jej się tracić głos, dlatego pomimo tego, że często śpiewa to stara się oszczędzać gardło choćby podczas czegoś tak bezsensownego jak 'rozmowa';
- Ma dobrą kondycję, lecz dość słabe serce, a olbrzymi wysiłek bez wcześniejszego przygotowania i leków mógłby być dla niej zabójczy;
- Cierpi na hipersomnię, często zasypia w przeróżnych dziwnych miejscach na krótki okres czasu bez wcześniejszego uprzedzenia;
- Jej brat bliźniak, który jest dla niej całym światem;
- Nie do końca dobrze radzi sobie w towarzystwie ludzi.
Umiejętności:
- Doskonałe posługiwanie się bronią białą (sztylety);
- Doskonałe posługiwanie się bronią miotającą (kusza);
- Konstruowanie pułapek.

Wygląd: Po pierwsze trzeba zacząć od dość istotnego faktu, że Cantarella uwielbia go zmieniać tak często, że niejednokrotnie w pierwszym momencie nie była rozpoznawana przez znajomych. W końcu przyzwyczaili się do tego, a ona wcale nie przestała 'eksperymentować'. Cantarella jak każda Koreanka urodziła się z kruczoczarnymi włosami - być może właśnie dlatego by odstawać od tłumu postawiła na całkowity kontrast farbując się na... biało. Wbrew pozorom nie nadaje jej to wyglądu staruszki, wręcz przeciwnie często jej długie, białe włosy były obiektem pożądania. Jeśli zaś chodzi o twarz można powiedzieć, że jest dość przeciętna i do bycia modelką trochę jej brakuje, ale jakoś pogodziła się z tym faktem. Błękitne oczy często zdają się być zakryte jakąś dziwną mgłą, przez co dziewczyna wydaje się być cały czas nieobecna. Delikatne, ale kształtne usta rzadko kiedy wyginają się w uśmiechu, a jej śmiech słyszało naprawdę niewiele osób. Na szyi nosi srebrny krzyżyk zawieszony na łańcuszku z tego samego materiału. Jest całkiem wysoka, a dłuższe nogi niejednokrotnie pomogły jej w ucieczce przed potworami, choć nieco trudniej jest jej się chować niż większości dziewczyn. W szkole ma zwyczaj nosić czerwony mundurek z logiem szkoły, który zresztą sama sobie uszyła - po za nią ukrywa się w czarnych bluzach z kapturem, które naciąga na głowę i pochylona w przód przemierza miasto roztaczając wokół siebie melancholijną aurę.
Charakter: Jin Kyong jest bardzo spokojną osobą, która często zamyka się we własnym świecie. Potrafi godzinami stać w lesie przytulając się do jednego z drzew nie zważając na niebezpieczeństwo grożące jej ze strony potworów i po prostu mu śpiewać. Nie potrafi jednak zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu przez co bardzo często zmieniała miejsca zamieszkania. Zwykle po miesiącu otoczenie zaczyna ją zwyczajnie nudzić i potrzebuje nowego miejsca, którego kompletnie by nie znała. Dlatego też jak do tej pory wszystkie jej 'miłosne przygody' trwały co najwyżej parę tygodni, gdyż prędzej czy później Cantarella nie potrafiła wytrzymać w towarzystwie tej drugiej osoby. Zraziła przez to do siebie inne osoby, ale też samą siebie do zawierania jakichkolwiek związków. Można by założyć, że ktoś taki będzie milczącym, uprzejmym rozmówcą - nic z tych rzeczy. Dziewczyna rzeczywiście rzadko kiedy odzywa się sama z siebie, jednak jej podstawową cechą charakteru jest niesamowita sarkastyczność. Jeśli ktoś jej się nie spodoba podobnie jak jego poglądy potrafi na każde jego słowo odpowiadać ironią niespecjalnie przejmując się, czy zostanie przez to uznana za wredną i bezczelną. Dla czystej zabawy, bądź z nudów potrafi też podejść do znajomego i po prostu mu przyłożyć z pięści w ramię, czy kopnąć go w cztery litery z wyraźnym rozbawieniem. Pewnie dlatego o wiele lepiej zawsze dogadywała się z chłopakami niż z dziewczynami. Czasem, gdy szczególnie jej się nudzi potrafi zaczepić nieznaną osobę i wyzwać ją na pojedynek byle czymś się zająć. Po za takimi momentami naprawdę jest spokojna i potrafi bardzo dobrze udawać wyrozumiałego słuchacza, który następnie zjedzie cię od góry do dołu, bo stwierdzi, że 'robisz z igły widły'. Pokręcona osoba. Ma też dość dziwny zwyczaj rozmawiania z samą sobą, czy przedmiotami które trzyma w rękach, bądź po prostu znajdują się dookoła niej. Złośliwi mówili, że ma schizofrenię, ale sama Jin Kyong nigdy tego nie potwierdziła.
Historia: Cantarella nigdy nie potrafiła usiedzieć w miejscu. Już jako kilkuletnie dziecko uciekała na różne wyprawy do lasu, nad jeziora i w inne dziwne miejsca, nie raz igrając tym samym ze śmiercią. Można powiedzieć, że ma olbrzymie szczęście, że nadal żyje, gdyż potwory tyle razy przypuszczały atak na tą głupiutką, bezbronną istotę że bez błyskawicznej reakcji jej rodziców (bądź w późniejszym czasie jej brata bliźniaka) na ucieczki nie przeżyłaby już pierwszego takiego wypadu. Następnie zaczęło się oczywiście ciągłe jęczenie i dręczenie o przeprowadzkę, jednak cały czas słyszała te irytujące słowa 'kiedy skończysz 15 lat będziesz mogła robić co chcesz'. Jej matka wyznawała bowiem zasadę, że ktoś kto może już iść do szkoły, gdzie trenują dzieci na zabójców potworów to może on być uznany za 'dorosłego'. Zbywała ją i jej brata tym argumentem taką ilość razy, że w końcu dziewczyna umilkła na długi czas - dopóki nie skończyła 13 lat. Wtedy odkryła, że jej matka uknuła za jej plecami plan, według którego po wstąpieniu w rzekomą dorosłość miała zostać wysłana wraz z bratem pod skrzydła Reevesa. Wściekła wraz z bratem uciekła z domu i przez długi czas podróżowali razem zwiedzając coraz to nowsze miejsca co jakiś czas wysyłając rodzicom wiadomości o tym co robili obiecując im, że kiedy skończą 15 lat stawią się w domu i pojadą tam gdzie trzeba. Jednak parę miesięcy przed urodzinami bliźnięta rozeszły się każde w swoją stronę otrzymując odpowiedniego dnia list od rodziców i szkoły z zaproszeniem. Cantarella wyruszyła więc na Donghae, by wstąpić do Reevesa z nadzieją, że spotka tam ponownie swojego brata.

_________________
Cantarella Wa1qfrCantarella 212a95Cantarella Vo1ilc

Mowa || Myśli || Dziwny Głos

There’s no more, no more justice
The world surrenders to money
In the shadows of the powerful,
The weak are dying.

Galeria: 1.
Cantarella
Cantarella
Uczennica

Liczba postów : 11
Join date : 12/05/2012
Pochodzenie : Samotny Wędrowiec (Jeju).

Powrót do góry Go down

Cantarella Empty Re: Cantarella

Pisanie by Ranthir on Sob Maj 12, 2012 7:14 pm

Akcept. Zasady z pułapkami takie same jak z miksturami Sina. Max. 3 na raz w ekwipunku, konstruowane w pokoju, ich spis w pierwszym/drugim poście pokoju.

_________________
Cantarella Qqbhnb
Parę informacji fabularnych dotyczących Ranthira:
ð Jego włosy nie zawsze były niebieskie. Podobnie jak jego krew, przyjęły ten kolor dopiero po wielu eksperymentach, które na nim przeprowadzono.
ð Gdy używa swojej mocy jego włosy bieleją, a tęczówki przybierają czerwoną barwę. Pod prawym okiem rysuje mu się coś na kształt starożytnej runy również połyskującej czerwienią.
ð W przeszłości trzykrotnie podjęto próbę zabicia go, z czego dwa razy sprawcami byli mieszkańcy Jeju biorący go za wampira.

Zarezerwowane Obrazki:
ø ø
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: START :: Podania

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach