Charlotte vi Charpentier

 :: START :: Podania

Go down

Charlotte vi Charpentier Empty Charlotte vi Charpentier

Pisanie by Charlotte vi Charpentier on Pią Maj 25, 2012 9:40 pm

Imię: Charlotte Lysandra
Nazwisko: Jedna z niewielu pamiątek po starszych członkach rodziny. Brzmi ono 'vi Charpentier'.
Rodzina:
- Jerome vi Charpentier - starszy brat pełniący rolę jej opiekuna. Na co dzień mieszka z nim w Seoulu, lecz w obecnym momencie podróżuje po wyspach w interesach. Niedawno skończył 25 lat.
- Violetta vi Charpentier - 7-letnia, chorowita siostra bardzo często była hospitalizowana, dlatego Charlotte musiała się nauczyć brać za nią odpowiedzialność, gdy brat i matka szli do pracy.
- Vivianne vi Charpentier - 42-letnia samotna matka wychowująca trójkę dzieci. Mieszka z Violettą dwa budynki dalej niż Jerome.
Pochodzenie: Seoul.
Obecne Zamieszkanie: Zamieszkuje centrum Seoulu, lecz od jakiegoś czasu podróżuje pomiędzy wyspami z towarem swojego brata. Nie jest jednak Samotnym Wędrowcem.

Wiek: 17 lat
Wzrost: 154 centymetry
Waga: 41 kilogramów. Jest nieco wychudzona ze względu na trawiącą ją chorobę.

Wybrana Profesja: W przyszłości Technik. (Prosiłabym jednak o rangę "Handlarka Protez", gdyż Charlotte pomaga swojemu bratu, który jest Technikiem i rozwozi jego towary po innych wyspach.)
Mocne Strony:
- Raczej pozytywnie wpływa na innych ludzi nieraz otwierając ich na świat, choć naturalnie nie zawsze jest to regułą
- Jest bardzo, ale to bardzo uparta i ciężko odwieść ją od jej pomysłów
- Zna się na technologii
- Ma zmysł do targowania się i całkiem dobrą siłę perswazji.
Słabe Strony:
- Ma anemię, bardzo często zdarzają jej się krwotoki z nosa, zawroty głowy, duszności, mroczki przed oczami i gwałtowne osłabienia, czasem prowadzące do omdlenia.
- Bywa naiwna przez co czasem jest wykorzystywana przez innych.
- Nie umie przejść obojętnie obok potrzebującej osoby i nie bacząc na swoje bezpieczeństwo potrafi nawet zabrać nieznajomego do domu, by go opatrzyć i się nim zaopiekować. Nie raz padała przez to ofiarą kradzieży, a raz nawet grożono jej śmiercią, nie zmieniło to jednak jej nawyków.
- Czasem przez swój wzrost patrząc na dużo wyższe osoby gwałtownie traci odwagę i milknie gubiąc wątek.
- Panicznie boi się wody. Nie chodzi oczywiście o wodę z kranu, lecz o otwarte powierzchnie. Stawy, jeziora, czy też morza/oceany. Dlatego też przepływanie z wyspy na wyspę jest dla niej prawdziwą męczarnią, a często przez wiele dni musi potem dochodzić do siebie.
Umiejętności:
- Zna się na podstawowym przygotowywaniu różnych naparów i maści mających polepszać stan zdrowotny.
- Doskonale walczy łańcuchami i nożami.
- Umie naprawiać protezy (w końcu gdy klient zgłosi jej towar jako wadliwy musi się nim jakoś zająć, gdy nie ma obok niej brata)


Wygląd: Charlotte ma bardzo długie włosy, których kolor bardzo często zmienia dlatego nie ma sensu mówić jakie obecnie są. Najczęściej bawi się rudymi i zielono-niebieskimi odcieniami, choć kiedyś miała na głowie prawdziwą tęczę. Nie przyznaje się jednak do tego, a jedynymi dowodami są zdjęcia zrobione przez jej brata. Kiedy jednak ktoś je odnajduje zakrywa twarz, by ukryć zawstydzenie. Ma delikatne rysy i niski wzrost, przez co dość często brano ją za nieco młodszą niż jest w rzeczywistości. Ponadto może się poszczycić dużymi oczami otoczonymi wachlarzem rzęs, cierpi jednak na heterochromię co często odstraszało od niej innych. Jedno jej oko ma kolor mocnego błękitu, drugie natomiast soczystej zieleni.
Charakter: Dziewczyna ma nawyk pomagania każdej potrzebującej istocie nie bacząc na to kim jest, skąd pochodzi i tym podobne. Bardzo często jej dom - ku zgrozie matki i brata - przypominał prawdziwe schronisko dla zwierząt, a parę razy przyprowadziła nawet do domu mężczyzn i kobiety starszych od niej o prawie 30 lat, nastolatkowie potrzebujący pomocy byli czymś w rodzaju normy. Po prostu zabierała ich do siebie, opiekowała nimi, opatrywała rany i pomagała zaspokoić głód. Przez to parę razy oni w akcie wdzięczności okradali ją z różnych rzeczy i znikali bez śladu skazując ją na wściekłość ze strony opiekunów.
Podobne umiejętności zdobyła podczas opieki nad siostrą, która była bardzo chorowita i często łapała różne dziwne choroby nieraz ocierając się o śmierć. Co prawda sama Charlotte cierpi na anemię, ale nie zwraca na nią większej uwagi. Pamięta jedynie o braniu leków, ale i one nie zawsze jej pomagają, postanowiła jednak nie dobijać samej siebie negatywnym podejściem. Bywa strasznie naiwna i często inni ją wykorzystują, ale nie zraża się i nadal wierzy w ludzką dobroć. Brat niejednokrotnie mówił jej, że powinna na siebie bardziej uważać, ale jest strasznie uparta i nigdy nie chciała go słuchać upierając się przy swoim.
Historia: Jeśli można to chciałabym ją napisać w późniejszym terminie?
Charlotte vi Charpentier
Charlotte vi Charpentier
Handlarka Protez

Liczba postów : 23
Join date : 25/05/2012
Pochodzenie : Seoul

Powrót do góry Go down

Charlotte vi Charpentier Empty Re: Charlotte vi Charpentier

Pisanie by Kamira on Sob Maj 26, 2012 9:47 pm

Akcept.

Z tym że co do umiejętności dzięki której może tworzyć swoje maści itp. To możesz mieć przy sobie max. 3 mikstury/maści. Sama wybierz czy będą miały takie samo działanie, czy też różne. Ale jeśli wymyślasz coś co ma jakieś nowe właściwości to ustalasz to jednorazowo ze mną czy Ranthirem, i wpisz je na np. pierwszej stronie w swoim domu czy coś i tam je uzupełniaj, jak ci się skończą.

Nie blokuję, zebyś mogła tą historię jak coś dopisać ^^

Miłej gry.

_________________
Charlotte vi Charpentier Prince_of_Persia__Stamp_by_somniummaker Like a Star @ heaven - Odznaka od Ranthira
Kamira
Kamira
Członek Samorządu
Skarbnik

Liczba postów : 86
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Jeju

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: START :: Podania

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach