Nauczyciele i ich funkcje.

Go down

Nauczyciele i ich funkcje. Empty Nauczyciele i ich funkcje.

Pisanie by Ranthir on Czw Maj 10, 2012 5:15 pm

Nauczyciele i ich funkcje. I6mmgi

Nauczycielem wcale nie jest być łatwo. To bardzo odpowiedzialny zawód, tym bardziej jeśli chodzi o taką szkołę jak Reeves, gdzie z pewnością nie naucza się zwyczajnych przedmiotów. Trzeba pamiętać o prowadzeniu lekcji, robieniu testów, czy egzaminów które sprawdzą wiedzę uczniów i przede wszystkim angażowaniu się fabularnym.

Nie chcemy oczywiście zniechęcać userów do zakładania kont nauczycieli, gdyż są to jedne z najbardziej potrzebnych postaci, bez których forum nie będzie miało większego sensu. Można ich również nazwać Mistrzami Gry drugiej klasy, gdyż to właśnie oni mają prawo prowadzić dla uczniów eventy i rozdawać im nagrody (które najlepiej by były konsultowane z głównym Mistrzem Gry, bądź którymś z Administratorów).

Nie należy również kojarzyć nauczycieli z osobami starymi, co to to nie! Najczęściej ich wiek to 20+, wielu z nich to Absolwenci szkoły Reeves, którzy byli z nią zbyt zżyci, by odejść w swoją stronę. Pomimo swojej pozycji są oni jednak wyszkoleni w podstawowych przedmiotach nauczania, a jeśli chcą zdobyć jakąś profesję muszą się zgłosić do głównego Mistrza Gry.

Nauczyciele mogą wymyślić sobie przedmiot, którego chcą nauczać, jednak musi on mieć coś wspólnego z fabułą panującą na forum. Przykładowe przedmioty:
- Alchemia;
- Zrozumienie Zwierząt;
- Zielarstwo;
- Fechtunek i Łucznictwo;
- Magia Ofensywna i Defensywna;
- Astronomia.

Jeśli chcecie nauczać czegoś innego wystarczy, że podacie przedmiot i jego krótki opis w karcie postaci. Mistrz Gry będzie również czuwał nad każdym nauczycielem utrzymując z nim kontakt, więc jeśli będzie potrzebował pomocy, czy rady wystarczy do niego napisać.
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach