Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podziemny Tunel

 :: Jeju ::  :: Przedmieścia

Go down

Podziemny Tunel Empty Podziemny Tunel

Pisanie by Kamira Czw Maj 10, 2012 4:52 pm

Podziemny Tunel 107rxi9
Zwykle, gdy podróżują nim ludzie z innych wysp pierwszym pytaniem, które zadają jest "To jakiś opuszczony tunel?". Mieszkańcy Jeju reagują na nie rozbawieniem i całkiem szybko pokazują świeże tropy zwierząt, które przechodziły tędy wraz ze swoimi opiekunami, bądź po prostu spacerowały po przedmieściach zaciekawione ludzkim żywotem. Niech więc nie zmylą cię obrośnięte liśćmi i mchem ściany, tym bardziej że podobnie do owego tunelu wygląda cała wyspa Jeju. Tunel prowadzi w przeróżne miejsca od samego morza poczynając, poprzez Puszczę, kończąc na osadzie. Nietrudno więc pogubić się w jego korytarzach, dlatego ludziom z innych wysp proponuje się, by podróżować nimi tylko i wyłącznie z dobrze zorientowanym w nich mieszkańcem Jeju, który będzie je znał jak własną kieszeń - a wbrew pozorom nawet ich jest bardzo niewielu.
Tunele za dnia roztaczają wokół siebie jakąś magiczną aurę, która zachęca do zgłębiania ich tajemnic, kiedy jednak słońce ustępuje miejsca księżycowi zmieniają się nie do poznania, a na ścianach tańczą tajemnicze cienie połączone z mrożącymi krew w żyłach dźwiękami zwiastując nadejście potworów. Nic więc dziwnego, że na dłuższą metę podróżują nimi tylko najodważniejsi, gdyż nawet godzina nocą w tym miejscu dla zwykłego człowieka może skończyć się poważnym wyniszczeniem umysłu.
Kamira
Kamira
Członek Samorządu
Skarbnik

Liczba postów : 86
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Jeju

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Jeju ::  :: Przedmieścia

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach