Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NPC

Go down

NPC Empty NPC

Pisanie by Mistrz Gry Nie Maj 13, 2012 5:33 pm

Bohater niezależny (ang. non-player character, skracane do NPC) – w grach fabularnych i niektórych grach komputerowych określenie każdej postaci, w którą nie wciela się żaden z graczy. Odgrywana jest ona przez Mistrza Gry lub program.

Źródło: pl.wikipedia.org

NPC 2iw29hc
Podstawowe informacje: Średniego wzrostu chłopak o szarych włosach i ciemnych, wręcz czarnych oczach. Zawsze pojawia się niespodziewanie w towarzystwie swojego wilczego towarzysza pokrytego dziwnymi, czerwonymi runami. Służy mu także jako wierzchowiec, a pytanie o jego imię jest zupełnie bezcelowe. Youngmin odpowiada bowiem serią typowo wilczych warknięć o różnej tonacji, których żaden człowiek nie jest w stanie zrozumieć. Używa magii na bardzo wysokim poziomie, podobnie jak jego zwierzęcy towarzysz.
Gdzie można go spotkać?: Nie wiadomo. Zawsze pojawia się znikąd najczęściej ratując uczniów przed śmiercią, gdy ci zapuszczą się na nieodpowiednie tereny. Po obronie ich i wyeliminowaniu pozostałych potworów najczęściej wciąga ich na swojego wierzchowca i odstawia na skraju miasta/szkoły, po czym znika bez słowa. Nie należy jednak zbyt często korzystać z jego pomocy, ani jak to mówią 'wywoływać wilka z lasu'. Kieruje się zasadą, że słabe jednostki powinny zginąć i niejednokrotnie zabija je własnoręcznie.

NPC 2mo87qa
Podstawowe informacje: Właściwie to wiadomo o niej bardzo niewiele, spotkanie jej również należy do rzadkości, choć wiekszość osób codziennie dziękuje za to bogom, jeśli w jakichkolwiek wierzy. Ghyeonsang-ji jest jedną z całkowicie rozumnych bestii, które panują nad innymi i nasyłają je raz po raz na ludzi. Co gorsza, nauczyła się przyjmować ich postać. Jest jednak bardzo prosty sposób na zdemaskowanie tej demonicznej istoty. Zawsze ma na czole czarną opaskę, która zasłania jej trzecie oko na czole. Najprostszym sposobem na rozpoznanie czy mamy do czynienia z Ghyeonsang-ji jest zdjęcie jej z głowy, choć z drugiej strony podobny kontakt z nią prawdopodobnie skończy się śmiercią. Żywi się ludzkim mięsem i krwią.
Gdzie można ją spotkać: Najczęściej urzęduje w samym Sercu Puszczy, choć zdarza jej się wędrować na Zielone Tereny.W przyszłości będzie się pojawiać więcej postaci NPC, dlatego proponujemy regularne zaglądanie do tego tematu.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 7
Join date : 10/05/2012

https://reevesschool.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach