Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój nr. 9 - Asaki Mikibou & Vayne Raejin Choi

Go down

Pokój nr. 9 - Asaki Mikibou & Vayne Raejin Choi Empty Pokój nr. 9 - Asaki Mikibou & Vayne Raejin Choi

Pisanie by Asaki Sob Maj 12, 2012 7:09 am

Numerek dziewiąty nie jest niestety gdzieś w kątach, jednak poszedł bardziej na bok. Na drzwiach jest prześlicznie napisane "Pokój należy do uczennicy Asaki Mikibou oraz jeszcze drugiej, Vayne Raejin Choi. Zanim wejdziesz to proszę Cię, przyjacielu/wrogu/pracowniku, żebyś zapukał. Jeśli mnie nie ma, zostaw wiadomość w formie liściku, czy coś". A, drzwi są z orzecha, tak można wspomnieć.
Otwieramy drzwi i... Witamy. Pokój nie wyróżnia się od innych ni wielkością, ni "ekwipunkiem". Utrzymany jest w kolorze jasnego fioletu. Co my tu mamy, tak ogólnikowo? Współrzędne jakie teraz będą podane są z miejsca, gdzie się stoi po wejsciu, czy przy drzwiach.
Na "północny zachód" prawie że w kącie mamy łóżko z dużą ilością poduszek. Jedne są fioletowe, drugie są w paski (szary i niebieski), jedna jest czerwona (niezbyt mocny ten czerwony) i niebieska. Przy łóżku jest jeden stoliczek, gdzie mamy lampę. Zwykłą. Stoi sobie na tym stoliczku jak gdyby nigdy nic. Na "północ" mamy okno (wut, jaki dach...), jednak na parapecie ma urządzone małe legowisko, położyła koc, poduszki i cieszy buźkę. Bywa, że lubi siedzieć tak przy oknie i widzieć, co się dzieje. Po prawej stronie okna mamy biurko, na którym jest sporo książek, długopisów, ołówków... W tym kącie jest też drugie łóżko, panuje tutaj granat. Na wschódzie dalej mamy większy regał, też są książki, a do tego trochę tych sprzętów kuchennych. Dodatkowo jest też stoliczek, a przy nim dwa krzesełka. Spójrzmy jeszcze na zachód, gdyż są tam mniejsze drzwiczki, prowadzące do łazienki. Jest tam gdzieś też szafa (na zachodzie, nie w łazience!), a nawet drugie biurko, gdzie również jest trochę książek, notatników oraz przyborów do pisania.
Niby nic zadziwiającego, ale Asaki nie narzeka na wielkość owego pokoiku.
Asaki
Asaki
Zastępca Przewodniczącego
Ponura Pani Herbaty

Liczba postów : 17
Join date : 11/05/2012
Age : 23
Pochodzenie : Niby Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach