Pokój nr. 13 Kim Byunghun (Ranthir) & Choi Junsu (Huink)

Go down

Pokój nr. 13 Kim Byunghun (Ranthir) & Choi Junsu (Huink) Empty Pokój nr. 13 Kim Byunghun (Ranthir) & Choi Junsu (Huink)

Pisanie by Ranthir on Czw Maj 10, 2012 7:28 pm

Jeden z pokoi znajdujących się na samym końcu korytarza. Drzwi zdobi duża, złota trzynastka, ze względu na którą wielu przesądnych ludzi omija to miejsce z daleka. Jest ona jednak ulubioną liczbą Ranthira, a i samo miejsce przypadło mu do gusty, choćby z tego względu że nie jest tak bardzo widoczne dla innych uczniów i raczej niewielu błądzi docierając w te strony.
Chłopak korzystając z faktu, że sami mogą je urządzać w dowolny sposób przerobił swoją część na styl nowoczesny, tak popularny jeszcze przed kataklizmem. Nie interesował się tym, czy był uznawany za 'modny' w obecnych czasach. Łóżko o ramie w kolorze matowej czerni jest dużej wielkości, głównie ze względu na wzrost chłopaka. Jest jednak bardziej długie niż szerokie, ale na upartego zmieściłyby się w nim dwie osoby. Nad nim powiesił fototapetę Donghae nocą, jest to jedna z jego ulubionych fotografii, która jego zdaniem ukazuje piękno tego miasta w całej okazałości. Na ścianie przy łóżku jest pełno rysunków potworów i notatek zawierających obserwacje samego chłopaka. Po prawej stronie stoi dość pokaźna szafka w tym samym kolorze co rama łóżka. Jest wypełniona po brzegi przeróżnymi książkami, niektórymi wyraźnie starymi mającymi nawet po 50 lat. Ranthir nigdy nie pozwala innym ich dotykać, ani nie dzieli się tajemnicą skąd je ma. Choć na dobrą sprawę w obecnych czasach można je było kupić w niektórych antykwariatach. Problemem była cena, która odstraszała większość klienteli. Byunghun postawił sobie także biurko, na którym leży jeden z najnowszych modeli komputerów, parę papierów z jego osobistymi notatkami i tym podobne. Duże okno pozwala obserwować tereny Reevesa, a fakt że pokój znajduje się na jednym z najwyższych pięter tylko ułatwia tą czynność i rozszerza zakres widzenia.
Niewielka kuchnia z dwuosobowym stolikiem pozwala na przygotowanie sobie posiłku nawet w środku nocy, oczywiście jeśli uprzednio zaopatrzy się na rynku. Łazienka ma zarówno kabinę prysznicową, jak i dużą wannę, bez wątpienia zadbano więc o wygody bogatych uczniów.

Huink skorzystał z okazji i sam zajął się urządzaniem swojego pokoju. Meble, farbę i panele wybrał sam, zadbał aby wszystko idealnie do siebie pasowało. Przez te kilkanaście lat udało mu się zdobyć kilka przedmiotów, bez których dzisiaj nie widzi swojego pokoju.
Rama łóżka jest zdobiona, wykonana z ciemnego gatunku drewna. Dość długie, bo jak mogłoby być inaczej i naprawdę miękkie, zostało ustawione obok okna. Ściany zostały pomalowane na ciemnozielono, kolor ten zakrywają obrazy. Malowideł jest trzy, wszystkie są jego autorstwa. Jedno przedstawia Kryształowy Wodospad nocą, drugi wyspę Jeju za dnia, a trzeci rynek pełen ludzi.
Po prawej stronie stoi duża szafa na ubrania, w kolorze ramy łóżka. Na niej niewielka lampka i figurka rycerza na koniu. Zaś po lewej stronie znaleźć można drewniane biurko, a na nim jeden z lepszych komputerów. Obok leżą opisy niektórych potworów, notatki na temat skutecznych ataków, lista zakupów i kilka pustych kartek. Nad nim jest zaś regał, który ma za zadanie wytrzymywanie ciężaru pewnej sporej, zamykanej na kluczyk skrzyneczki. W niej znajdują się cenne przedmioty Huinka, których nie pokazuje nikomu. Dalej jest mała biblioteczka chłopaka, w której znaleźć można przeróżne książki. Takie do poczytania, kiedy się nudzi i takie, w których zawarte są nauki. Tych drugich jest znacznie więcej, niektóre naprawdę stare i zniszczone, ale ciągle używane przez właściciela. Należy jeszcze wspomnieć, że parapet jest tak zwanym miejsce spoczynku chłopaka, tam też siedzi rozmyślając o życiu bądź też przyglądając się terenom Reevesa.
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach