Vayne - Raejin Choi

 :: START :: Podania

Go down

Vayne - Raejin Choi Empty Vayne - Raejin Choi

Pisanie by Vayne on Sob Maj 12, 2012 5:19 pm


Imię: Nie jest jakieś wymyślne otóż brzmi ono Raejin. Częściej używa Vayne.
Nazwisko: Choi.
Rodzina: Starszy brat Il Seok, pozostali na wyspie Seoulu.
Pochodzenie: Seoul.

Wiek: 16
Wzrost: 176
Waga: 55,5.

Wybrana Profesja: Regressor, polega na przejęciu świadomości, co za tym idzie także ciała poprzez wszczepienie pewnego tajnego wynalazku w ciało bestii.
Małe urządzenie, w dowolnej postaci. Takie rzeczy zapewne kojarzą się z CHIP'ami. Można je wszczepić w ciało, najlepiej kark zwierzęcia, zaaplikować bądź przyczepić w okolicach głowy, jak najbliżej mózgu. To zależy od samego twórcy. Na przykład wszczepiony robal połączony z bazą (Regressorem), który ma jeden cel - podczepieniem się do systemu nerwowego. Samo stworzenie takiego czegoś jest trudne.
Jako iż Vayne wychowała się w Seoulu i była bardzo bliska technologii, obecna choć trudna profesja nieodbiega daleko od spraw technicznych co bardzo jej odpowiadało.
Przy okazji miała możliwość na konstruowanie innych przydatnych przedmiotów i tym podobnych.
Trzeba zagłębić się w wiedzę i tajemnicach o których wiedzą tylko najwyżsi geniusze żeby móc cokolwiek działać dalej. Oni tylko znali formułki i sposoby a dziewczyna chciała użyć tego w praktyce, to jest bardzo wymagająca profesja i trzeba być perfekcjonistą żeby nie popełnić żadnego błędu, który może okazać się największym w życiu Regressora.
Ważna jest też wiedza o samych bestiach, należy być ostrożnym podczas przejęcia i procesie wszczepiania. Od tych którzy się na to zdecydowali wymaga się sprytu, ostrożności i
przeróżnych umiejętności.
Po przejęciu świadomości zwierzęcia Regressor się.. wyłącza, to znaczy mdleje.
Baza, to jest program Regressora odpowiadający za łączność, funkcjonowanie i procesy przy przeniesieniu niezbędnych. Luźniej mówiąc 'CHIP', Wygląda to bardziej jak niewielka karta, podobna do tych do telefonów. Taka karta jest czarna z trzema niebieskimi paskami po przekątnej, które świeciły się jak połączenie było aktywne. Vayne ma taką, która znajduje się na plecach, na wysokości części krzyżowej kręgosłupa. Ładnie określone 'znamię' jest wkomponowane w czarny tatuaż.

I Etap: Łącznik świadomości
II Etap: Złodziej ciał
III Etap: Dręczyciel


Mocne Strony: - Spryt - Zawsze coś wymyśli z niczego w różnym położeniu, potrafi też manipulować innymi, ogólnie jest to pojęcie o szerokich możliwościach.
- Szybkość i zwinność - wraz z orientacją w terenie i sprytu jaki za tym idzie Vayne jest trudnym przeciwnikiem. Do tego jest nieuchwytna, nie trudno jest
jej zmylić czy zgubić wroga i po prostu uciec. Te funkcje potrzebne są do walki i z ludźmi i z bestiami. Oczywiście, do pewnego stopnia.
- Obojętność - nie da jej się łatwo urazić dlatego zachowuje trzeźwość umysłu, nie baczy na niemiłe uwagi innych - na te dobre też nie, działając na własną
rękę. Nie potrafi się powstrzymać od mówienia wprost niektórych rzeczy przez co bywa niedelikatna. W zależności od sytuacji ta cecha jest albo jej mocną stroną albo słabą.
Słabe Strony: - Uzależnienie od słodyczy - otóż zawsze coś ze sobą ma i po prostu je bardzo lubi. Jak ktoś to zauważy to słodycze mogą posłużyć za zakładnika!
- Przywiązanie do brata, to jeden z jej słabych punktów.
- Ślepa zawziętość, problemy z dogadaniem się - Nawet jak nie ma racji i wybierze przeciwnie niż reszta to zrobi to, co uważa że powinna zrobić,
nie obchodząc się ze zdaniem innych.

Umiejętności:
1. Waleczne - Posługiwanie się bronią białą [kataną, sztyletami] - w tych czasach jest bardzo niebiezpiecznie.
2. Dobra orientacja w terenie - zawsze przydatna do tropienia, pułapek, schronienia. Dzięki temu jest w stanie przetrwać i wykorzystać sytuacje
czy obiekty do uratowania własnego tyłka i innych szczytnych celów.
3. Szkicowanie, pomaga jej to w zapamiętniu bądź odtworzeniu zapamiętanych szczegółów. Bądź po prostu, jako zainteresowanie czy hobby. Potrafi wykonać plany na konstruowane wynalazki, projekty z najdokładniejszymi detalami..

Wygląd:Vayne stara się nie poświęcać dużo czasu na swój wygląd zewnętrzny. Bardzo długie, brązowe włosy, przeważnie związuje wstążką do na oczy opada prosta, trochę za długa grzywka. Jako młoda dziewczyna ma promienistą cerę, delikatne rysy twarzy,
piękne oczy w kształcie migdałów o nietypowym, fiołkowym kolorze, wchodzący pod niebieski i pełne, normalnej wielkości, czerwone usta. Choć ma sporo walk na koncie to jej skórę zdobi lekka opalenizna a nie blizny. Co do jej oczu - często chowa ich kolor pod ciemnobrązowymi soczewkami kontaktowymi, w kolorze podchodzącym do wiśni.
Rae nie może narzekać na wzrost, ponieważ jest dość wysoka, do tego szczupła. Może troszeczkę wyróżniać się ubiorem, który jest dość nietypowy.
Lubi kolory stonowane, takie jak biały, czarny, szary, granatowy i jasno brązowy. Dość eleganckie, bądź szkolne. Strój powinien być dopasowany i nie przesadzony.
Ale! To nie znaczy że Vayne ubiera się tak cały czas. Czasem woli przebrać się w luźne bluzy, T-shirt'y, jinsy, trampki..
Ma sentyment do pewnej czarnej wstążki z dzwoneczkiem którą zawija sobie na prawym nadgarstku. Nosi także niebieskie słuchawki, oraz urządzenie do komunikacji i odtwarzania muzyki. Darzy umiłowaniem wszelkie ostrza oraz zabawki z tym związane, dlatego ze względów bezpieczeństwa przeważnie nosi ze sobą katanę.

Charakter: Vayne dużo potrafi, nie marnowała czasu. Nawet teraz jak są jakieś misje czy zadania - chętnie się za to zabierze, przywykła do przygód i walk. Większość czasu przebywa w towarzystwie, które lubi. Zdarza jej się że musi parę spraw przemyśleć w samotności. Dziwne jest to że Vayne jest bardzo uparta, robi wiele szalonych i nieprzemyślanych rzeczy a Ci którzy już zdążyli się o tym przekonać i nie mieli odwrotu i wciąż z nią są. Ciekawe, czy tego żałują. Czasami im docina, droczy się przy okazji, zawsze wykorzysta sytuację dwuznaczną żeby w efekcie końcowym zmienić sens znaczenia.
Ale jest taka tylko przy osobach które zna i może się czuć z nimi swobodnie, śmiać się i z nimi żartować. Do obcych jest nastawiona pozytywnie ale wymaga należytego szacunku i poszanowania, nigdy nie lubiła jak traktuje się ją jak dziecko. Często niedocenianie Raejin kończy się na niekorzyść drugiej osoby. Bywa nieufna i ostrożna, wiele ludzi w życiu spotkała tych dobrych, czy fałszywych i chyba nie da się jej zaskoczyć. Oprócz tego że wydaje się być osobą wesołą potrafi być zrzędą i ponurakiem. Podchodzi do życia tak, że albo jej się coś podoba albo nie.
Często nie liczy się ze zdaniem innych i kombinuje na wiele sposobów, nieraz obrywało jej się za ciekawość. Zdarza jej się najpierw działać, potem myśleć, ale jak już jest poważna to stara się pamiętać o wszystkim i profesjonalnie podchodzi do sprawy. Jest dobrym obserwatorem i nie chodzi tutaj o teren, bo tropicielem to ona jest dobrym, często szwendała się po różnych nieznanych miejscach i dobrze wyćwiczoną pamięć. Jest sprytna i potrafi to wykorzystać na wiele różnych sposobów. Chodzi bardziej o.. ludzi.
Mogłaby być dobrym psychologiem, widzi o wiele więcej niż inni by zobaczyli. Jak ktoś się zachowuje, jak reaguje.. i dlaczego. Przy kim i co mówi.. Nie ważne. Zdarza jej się myśleć racjonalnie i bez emocji bo i tak wszystko jest puste.. próbuje o tym zapomnieć i dobrze się bawić.
Vayne charakteryzuje dziwny nawyk.. słabość do słodyczy których jest fanatyczką. W wolnym czasie zdarza jej się posiedzieć nad książkami. Interesuje się oczywiście technologią i lubi uczyć się nowych rzeczy.
Historia: (później?)


Ostatnio zmieniony przez Vayne dnia Sob Maj 12, 2012 10:01 pm, w całości zmieniany 2 razy
Vayne
Vayne
Członek Samorządu
Pomocnik Bibliotekarza

Liczba postów : 30
Join date : 11/05/2012
Pochodzenie : Seoul

Powrót do góry Go down

Vayne - Raejin Choi Empty Re: Vayne - Raejin Choi

Pisanie by Ranthir on Sob Maj 12, 2012 7:19 pm

Określ dokładnie jakie przedmioty chcesz konstruować. Różnorakie są dostępne przy profesji technika, jako umiejętność musisz sobie wybrać jakiś przedział. Sin tworzy mikstury, Cantarella pułapki, a ty konstruujesz...?

Zwinność i szybkość jeśli już to dałbym do mocnych stron, nie umiejętności. No i pamiętaj, że taka nieuchwytna to ona nie będzie, bo jak trafi na bestię, która specjalizuje się w tropieniu to szybkie bieganie jej raczej nie pomoże.

Reszta jest dobra, a profesja strasznie ciekawa.
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Vayne - Raejin Choi Empty Re: Vayne - Raejin Choi

Pisanie by Ranthir on Sob Maj 12, 2012 10:49 pm

Teraz wszystko jest świetnie. Akceptuję!

_________________
Vayne - Raejin Choi Qqbhnb
Parę informacji fabularnych dotyczących Ranthira:
ð Jego włosy nie zawsze były niebieskie. Podobnie jak jego krew, przyjęły ten kolor dopiero po wielu eksperymentach, które na nim przeprowadzono.
ð Gdy używa swojej mocy jego włosy bieleją, a tęczówki przybierają czerwoną barwę. Pod prawym okiem rysuje mu się coś na kształt starożytnej runy również połyskującej czerwienią.
ð W przeszłości trzykrotnie podjęto próbę zabicia go, z czego dwa razy sprawcami byli mieszkańcy Jeju biorący go za wampira.

Zarezerwowane Obrazki:
ø ø
Ranthir
Ranthir
Przewodniczący Samorządu
Zbiegły Eksperyment

Liczba postów : 100
Join date : 10/05/2012
Pochodzenie : Donghae.

Powrót do góry Go down

Vayne - Raejin Choi Empty Re: Vayne - Raejin Choi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: START :: Podania

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach